Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Hry usměvavých srdcí
Od roku 2006 se rozvíjí projekt hry usměvavých srdcí“. Jedná se o soutěže v různých sportovních odvětvích (přehazovaná, pétanque, stolní tenis, atletika, páka, kuželky). Jsou organizované zejména pro handicapované spoluobčany, ale i pro jejich nejbližší a také pro širokou veřejnost. Sportovní soutěže jsou doplňované i kulturními či společenskými akcemi (koncerty, výstavy, přednášky, besedy). Cílem jsou nejen sportovní výkony, ale zejména úsměv na tvářích účastníků při setkáních různých generačních i sociálních skupin.
 

Hry usměvavých srdcí 2009 (IV. ročník) – soutěže pro širokou veřejnost, zejména naše postižené spoluobčany s jejich doprovodem a pro děti v následujících sportovních odvětvích (výjimečně ještě může dojít ke změně termínů). Jednotlivých akcí se během roku zúčastní téměř čtyři stovky účastníků z Jihočeského kraje, kraje Vysočina, Prahy a letos se počítá i s partnerstvím rakouského města Hoheneich.

 

Přehazovaná – 25. dubna, J. Hradec

Kuželky – 20. června, J. Hradec.

 

Atletika - 20. září, J. Hradec - Jáchymova ulice.

 

ATLETIKA – v neděli 20. září od 9:30 hod. se na jindřichohradecké dráze u sídliště Vajgar uskuteční veřejné závody. Prezentace účastníků je naplánována na 8:45 hod., přičemž přihlásit se je možno až v místě před začátkem akce, která dostala název „Atletický Jindřicháč“. Soutěžit se bude v trojboji (dálka, 60 m, míček) a vypsáno je zápolení v celkem 10 kategoriích. Svůj závod bude absolvovat přípravka 5-7, 8-9 a 10-11 let, mladší žactvo 12-13 let, starší žactvo 14-15 let, dorost 16-17 roků, junioři 18-19 roků, registrovaní atleti ČAS (starší žactvo 14-15 let), dospělí a osoby s handicapem (mentálně postižení lidé nebo osoby s lehčím zdravotním omezením). Pro nejlepší účastníky je připraveno ocenění v podobě diplomů a drobných věcných cen. Ohodnoceni budou nejlepší závodníci v jednotlivých disciplínách i v celkovém pořadí každé kategorie. Startovné je 15,- Kč za osobu. Možnost občerstvení je v místě, kde se nalézá sport restaurace „U Šenkýře“. Více informací lze získat u Otakara Kinšta na mobilu 606 934 098, nebo prostřednictvím e-mailu skokjh@quick.cz

 

 

Petánque – 27. září, J. Hradec - Tyršův stadión.

Páka (přetláčení rukou) – přeloženo na začátek prosince, J. Hradec - vestibul tělocvičny TJ Slovan, Jarošovská ul 743/II.

Stolní tenis – neděle 8. listopadu od 10:00 hod., J. Hradec - sál DDM, Růžová ul.

 
 
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek