Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Skákání

 

SKÁKÁNÍ =  pravidelné celoroční aktivní cvičení pro veřejnost, které probíhá tři hodiny týdně v období od září do června ve třech věkových skupinách (5-7 let, 8-11 let, 12 roků a více). Využívána jsou nejen sportoviště v J. Hradci, ale program soustředěné sportovní a tělovýchovné aktivity dětí působí i o prázdninách, například při akcích LÉTO DĚTÍ SE SPORTEM a letních táborech. Hlavním cílem těchto volnočasových aktivit jsou preventivní aspekty takto tráveného volného času dětí, komplexní rozvíjení jejich pohybových schopností a následná možnost přechodu do žákovských či dorosteneckých složek sportovních oddílů ve městě a blízkém okolí. Aktivity jsou zaměřeny zejména na atletiku, gymnastiku, plavání, pétanque, kuželky, veslování a míčové hry (vybíjená, basketbal, florbal, kopaná, volejbal, softbal, stolní tenis). Soutěžní stránka přitom není považována za prioritní, ale plní spíše funkci výchovnou a motivační. Vhodným doplňkem pravidelné sportovní činnosti jsou i turistické výlety či krátkodobá sportovní soustředění.

Skákání – celoroční pravidelné cvičení dětí – od září do června každou středu od 16,30 do 19,30 hodin v tělocvičně Gymnázia v J. Hradci a na Tyršově stadiónu v J. Hradci.
 
ATLETIKA - od 1. září jsme znovu rozjeli oddíl lehké atletiky pro mládež od 6 do 15 let. Nábory a tréninky se konají každé úterý a čtvrtek v 16:30 až 18:00 hodin na atletickém oválu u sídliště Vajgar v Jindřichově Hradci. Důležité je mít s sebou sportovní oblečení a obuv. Více informací rád dodá Otakar Kinšt (mobil 606 934 098).
 

Akce jiných sportovních subjektů – účast členů SKOK J. Hradec:

 

Okresní soutěž SPV v plavání – J. Hradec, listopad

Vánoční turnaje ve stolním tenisu – Lodhéřov, Novosedly nad Nežárkou, prosinec

Vánoční florbalový turnaj žactva – Žirovnice, prosinec

 
TOPlist
Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek